Український музикант, лідер гурту «Океан Ельзи» заявив, що не збирається брати участь у президентських виборах в Україні.

Український музикант, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук заявив, що не збирається брати участь у президентських виборах в Україні.

Про це він сказав у відеозверненні.

«Я ніколи не заявляв про президентські амбіції, не збираюся цього робити й сьогодні. Влада як така мене не цікавить», — сказав Вакарчук.

Він також заявив, що ніколи не співпрацював з політтехнологами, не замовляв соціологічних досліджень на тему його президентських чи інших політичних рейтингів.

«Я з посмішкою ставлюсь до теорій, що, мовляв, мене хтось фінансує або маніпулює. Я є незалежною людиною», — додав співак.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Якщо в тебе загубився контакт з людьми — йди з політики», — інтерв’ю з Русланою.

В інтерв’ю Громадському співачка Руслана висловила власну думку щодо Вакарчука:

«Одна справа, відчувати публіку на стадіонах, зовсім інша — творити державу. Як усе це буде на практиці… Якщо мені Славко продемонструє практичність, я буду першою, хто скаже «так». Я його підтримую. Але я хочу розуміти, що крім риторики і промов, буде конкретика, конструктив, і це буде потрібно моїй країні. Чи я ставлюся всерйоз до нього? Чому ні», — сказала вона.

Поділитись: