П'ятий президент України та чинний народний депутат від «Європейської Солідарності» Петра Порошенка
Фото:

Петро Порошенко

У п'ятого президента України та чинного народного депутата від «Європейської Солідарності» Петра Порошенка підтвердили коронавірусне захворювання COVID-19.

Про це він повідомив у Facebook.

Порошенко пише, що шкодує, бо змушений через хворобу зупинити поїздки регіонами.

«За шість останніх років звик переносити хвороби на ногах. Але ця підступніша. Значно підступніша», — зазначив політик, додавши, що лікується вдома.

Подробиць про самопочуття Порошенко не наводить. Також невідомо, чи виявили коронавірус у його дружини Марини Порошенко, яка бере участь у виборах до Київради, та дітей.

Коронавірус серед депутатів

Порошенко не перший і навряд останній серед народних обранців, хто підхопив коронавірус. Сьогодні, 29 вересня, про позитивний результат тесту на коронавірус повідомила депутатка та лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

Наприкінці серпня COVID-19 підтвердили у лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, але вже 11 вересня політикиня одужала.

Коронавірус також виявили у частини депутатів «Слуги Народу», зокрема у Володимира Ватраса, Данила Гетманцева тощо.

Як захиститися?

Як бачите, коронавірус не обходить стороною нікого. Тому поки немає вакцини від COVID-19, у громадських місцях (магазини, громадський транспорт) рекомендують носити захисну маску, не торкатися руками обличчя, дотримуватися дистанції не менше, ніж 1,5 м одне від одного, а також часто мити руки та користуватися антисептиком. Якщо ви відчуваєте ознаки захворювання, зверніться до сімейного лікаря та самоізолюйтеся.

Поділитись: