Лідера антиурядових протестів у Грузії Звіада Куправу арештували на 14 днів за звинуваченням у дрібному хуліганстві та непокорі законним вимогам поліції. Опозиційні лідери вважають вирок щодо Куправи «політичною помстою влади».

Лідера антиурядових протестів у Грузії Звіада Куправу арештували на 14 днів за звинуваченням у дрібному хуліганстві та непокорі законним вимогам поліції. Опозиційні лідери вважають вирок щодо Куправи «політичною помстою влади».

Про це повідомляє «Радіо Свобода». 

Зазначається, що поліція затримала Куправу зі ще трьома людьми вдень 11 червня на проспекті Руставелі на акції на підтримку батька одного з підлітків, убитих 1 грудня минулого року під час групової бійки школярів.

Раніше повідомлялось, що у Тбілісі під будівлею парламенту на акції протесту через гучну справу вбивства двох школярів поліція затримала 19 людей.

Організатор акції, мешканець Тбілісі Заза Саралідзе домагається від уряду об’єктивного розслідування вбивства свого 16-річного сина. Він вимагає покарати чиновників, які сфальсифкували справу та, за його словами, покривають злочинців, які знищили докази.

1 червня Міністерство внутрішніх справ Грузії поновило розслідування вбивства двох школярів у Тбілісі, що спричинили масові акції протесту в країні.

Масові протести розпочалися в Грузії після того, як суд частково виправдав двох підлітків, яких звинувачують у вбивстві двох школярів у Тбілісі.

Проте 1 червня одного фігуранта цієї справи засудили до 10 років і 6 місяців в’язниці, іншого — до 9 років і 9 місяців.

Під час зустрічі з батьком одного з загиблих школярів, який є організатором акції протесту, президент Грузії Георгій Маргвелашвілі пообіцяв зробити все можливе для стабільності в країні.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі відмовився йти у відставку на вимогу мітингувальників.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile