Світ

У Грузії поновили розслідування вбивства дітей, що спричинили масові протести

1 червня, 2018 21:13
Світ/У Грузії поновили розслідування вбивства дітей, що спричинили масові протести
Зберегти
Вигляд
Міністерство внутрішніх справ Грузії поновило розслідування вбивства двох школярів у Тбілісі, що спричинили масові акції протесту в країні.

Міністерство внутрішніх справ (МВС) Грузії поновило розслідування вбивства двох школярів у Тбілісі, що спричинили масові акції протесту в країні.

Про це повідомляє «Кавказский узел» з посиланням на директора департаменту Центральної кримінальної поліції Грузії Володимира Борцвадзе.

За його словами, правоохоронці поновили розслідування через підозру, що невідомі намагалися змінити результати експертиз у цій справі.

Масові протести розпочалися в Грузії після того, як суд частково виправдав двох підлітків, яких звинувачують у вбивстві двох школярів у Тбілісі.

Проте 1 червня одного фігуранта цієї справи засудили до 10 років і 6 місяців в’язниці, іншого — до 9 років і 9 місяців.

Під час зустрічі з батьком одного з загиблих школярів, який є організатором акції протесту, президент Грузії Георгій Маргвелашвілі пообіцяв зробити все можливе для стабільності в країні.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі відмовився йти у відставку на вимогу мітингувальників.

31 травня повідомлялося, що генпрокурор Грузії пішов у відставку, люди вимагають відставки уряду.

Протестувальники вийшли з вимогою відставки прем’єра країни Георгія Квірікашвілі, глави МВС Георгія Гахарії, а також реформи наркополітики, яку, зокрема у русі «Білий шум», який організував мітинг, вважають репресивною.

12 травня під парламентом Грузії почалися протести після обшуків у нічних клубах, внаслідок яких затримали 60 людей.

13 травня протести під парламентом у Тбілісі продовжилися. На масових мітингах сталися сутички. Правоохоронці стягнули на місце водомети, а також викликали спецназ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Наркотики і політика: що відомо про рейди у нічних клубах Тбілісі.

/Павло Калашник

Пов`язані новини