Лідери країн «Великої сімки» (G7) на саміті 24-26 серпня обговорять проблематику гендерної рівності та розширення прав жінок.

Такі рекомендації світовим лідерам представлять на зустрічі високого рівня співголови Ради G7 з гендерної рівності нобелівські лауреати Надія Мурад та Деніс Муквеге, пише «Укрінформ».

«Понад 2,5 млрд дівчат та жінок у всьому світі страждають через дискримінаційні закони та недостатність правового захисту», — наголосили у Раді G7 з гендерної рівності.

Серед основних рекомендацій — припинення насильства за гендерною ознакою, забезпечення для дівчат і жінок умов для здобуття належної освіти та медичного обслуговування, розширення їхніх прав та можливостей, гарантування рівності між жінками та чоловіками у публічній діяльності.

Рада G7 з гендерної рівності була створена прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо у 2018 році за канадського головування у «Великій сімці». Нині Рада складається із 35 членів, включаючи нобелівських лауреатів, представників неурядових організацій, міжнародних організацій та приватних компаній, а також урядовців, журналістів, митців.

Поділитись: