Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто (зліва) і віцепрем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба під час спільної пресконференції в Києві, Україна, 7 лютого 2020 року
Фото:

скриншот із трансляції

У березні 2020 року вперше за сім років засідатиме двостороння українсько-угорська комісія з питань економічного співробітництва. У разі успіху роботи комісії можуть зустрітися президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.

Як повідомляє hromadske, про це в п’ятницю, 7 лютого, під час пресконференції заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

Під час зустрічі з віцепрем’єр-міністром України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитром Кулебою Сійярто домовився про засідання українсько-угорської комісії з питань економічного співробітництва. Воно відбудеться в березні цього року в Будапешті.

Як наголосив на пресконференції Кулеба, комісія не збиралася протягом останніх семи років. «Це абсолютно неприпустимо», — додав він.

За словами віцепрем’єр-міністра, на засіданні в Будапешті сторони планують обговорити «дуже конкретні проєкти, які можуть бути спільно реалізовані як Україною, так і Угорщиною». Сійярто пізніше уточнив, що йдеться, зокрема, про побудову принаймні одного пропускного пункту на кордоні України та Угорщини, а також взаємне визнання дипломів закладів вищої освіти обох країн.

У разі проведення це буде перша двостороння зустріч на найвищому рівні між Україною та Угорщиною з моменту обрання президентом Володимира Зеленського.

Поділитись: