Керівники військових розвідок України та Угорщини — Василь Бурба та Янош Береш — домовилися разом виявляти загрози світової та регіональної безпеки.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони.

Як зазначається, сторони домовилися розширити взаємодію зі «зміцнення регіональної колективної безпеки». Співпрацю воєнних розвідок країн організують за кількома напрямами та у різних форматах партнерства.

«Зокрема, співробітники воєнних розвідок двох держав опрацьовуватимуть спільні аналітичні оцінки нових загроз безпеці в регіоні та розроблятимуть механізми колективної протидії», — йдеться у повідомленні.

У відомстві також зазначають про узгодження «першочергових спільних кроків, які дозволять підвищити якість обміну розвідувальною інформацією та рівень поінформованості безпекових структур НАТО».

Це, як повідомляється, сприятиме залученню України до Програми розширених можливостей НАТО та зміцнить спроможності розвідувальної спільноти країн-членів Альянсу.

Нагадаємо, в уряді заявили, що Україна активізувала зусилля, щоб приєднатися до послуг та партнерств Агенції НАТО з підтримки і постачання. Таким чином Україна матиме повноцінний доступ до системи закупівель Альянсу.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile