Лідерка Палати громад Великої Британії Андреа Лідсом заявила, що йде з посади, оскільки більше не вірить в урядовий підхід щодо Brexit. Її відставка стала 36-ю за прем’єрства Терези Мей. Раніше 21 член уряду пішов у відставку саме через проблеми з Brexit.

Про своє рішення Лідсом заявила у Twitter.

Вона опублікувала лист, адресований прем'єрці Терезі Мей, в якому зазначила, що покидає пост «з жалем і з важким серцем».

За словами Лідсом, вона більше не вірить в те, що країна може бути «по-справжньому незалежним Сполученим Королівством» завдяки запропонованій угоді.

«Я завжди вважала, що другий референдум може привести до небезпечних розбіжностей, і я не підтримую уряд, який добровільно йде на таку поступку», — додала вона.

Прем’єр-міністерка Тереза Мей у листі до Лідсом висловила жаль через її відставку, але водночас заявила про незгоду з її оцінкою урядового підходу до Brexit, пише BBC.

Як лідерка Палати громад Лідсом повинна була оголосити, коли законопроект Терези Мей про вихід Британії з ЄС буде представлений парламенту.

Раніше Лідсом балотувалася на пост лідерки консерваторів, але зняла кандидатуру, поступившись Терезі Мей.

21 травня Уряд Великої Британії підтримав зміни в угоді про Brexit.

Як відомо, Британія та ЄС домовилися відтермінувати Brexit до 31 жовтня.

Нагадаємо, 23 червня 2016 року у Британії відбувся референдум, який показав, що 52% британців воліють покинути Євросоюз. 29 березня 2017 року Велика Британія офіційно повідомила Європейський союз про свій намір покинути ЄС, запустивши процедуру Brexit. Повідомлялось, що остаточна вартість Brexit для Британії може сягнути 55 мільярдів євро. Цю суму країна виплачуватиме ЄС до 2064 року.

Поділитись: