Після звільнення з полону бойовиків українець Володимир Жемчугов вперше виступив із публічною промовою. Громадське транслювало виступ наживо.

«Я хочу подякувати всім, хто боровся за мене. Я людина, яка родом з Донбасу, я росіянин за національністю, я народився і виріс на Донбасі, колишній шахтар. Але так життя склалося, що я по-іншому почав мислити, ніж прості люди на Донбасі, яких обдурили, розповідаючи, що тут фашисти, нацисти. Так життя склалося, що я отримав хорошу освіту і зміг розібратися між чорним і білим, і я став на бік білого.

І такі ж патріоти, як я, стали на боротьбу проти цієї підлої російської гнилий окупації, яка гнилому веде війну проти України. І там в окупації ми не побоялися взяти в руки зброю і почати боротися з російськими окупантами та українськими зрадниками, які там стали на бік російської армії, російського окупаційного режиму.

Не треба дивитися на мене, що я так сильно поранений, так сильно постраждав – війна є війна, людей вбивають, ранять. Але завжди за війною прийде перемога, я вірю, що прийде перемога і в моє рідне місто Красний Луч, і звільнять його від російських окупантів і люди почнуть там жити нормально», — заявив Жемчугов.

Нагадаємо, двох українців, важкопораненого Володимира Жемчугова і колишнього співробітника Служби безпеки України Юрія Супруна звільнили з полону бойовиків. Ввечері 17 вересня їх привезли до Києва.

Поділитись: