Життя

Люди зі 100 країн обрали улюблений колір

6 липня, 2017 20:41
Життя/Люди зі 100 країн обрали улюблений колір
Зберегти
Вигляд
lead
Британська компанія з виготовлення паперу провела опитування щодо улюбленого кольору людства. Ним став синьо-зелений відтінок, який отримав назву Marrs Green.

Британська компанія G. F. Smith із виробництва паперу провела опитування тисяч людей з більш ніж 100 країн і визначила, який колір є найулюбленішим у світі.

Про це пише Refinery29.

За результатами дослідження, улюбленим кольором людства став синьо-зелений відтінок, який отримав назву Marrs Green на честь дизайнерки Енні Маррс, яка запропонувала його для участі в конкурсі.

 

A post shared by One2create (@one2create) on

«Я дуже рада, що саме мій варіант визнали найкращим. Він був навіяний пейзажем, який оточує мене вдома в Шотландії. Цей глибокий зелений колір з синім відтінком завжди був моїм улюбленим», — написала вона.

У свою чергу, редакторка журналу Viewpoint Colour Magazine Керолайн Тілл зазначила, що вибір респондентів обгрунтований і з психологічної точки зору.

За її словами, цей колір є заспокійливим та відволікає від тривог.

«Оскільки сучасна людина все сильніше занурюється в урбаністичний і цифровий спосіб життя, вона відчуває гостру нестачу зв'язку з природою. А такі кольори здатні заспокоювати і частково відновити цей зв'язок», — сказала Тілл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: NASA запустить ракету для створення кольорових хмар

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# колір
Пов`язані новини