32-річний український боксер Василь Ломаченко не згоден з рішенням суддів, які присудили йому поразку в бою з 23-річним американцем Теофімо Лопесом. Українець вважає, що поєдинок складався на його користь, але наразі сперечатися про результат не планує.

«Чесно кажучи, я думав, що половина поєдинку була рівною. Може, він десь вигравав на 1-2 раунди, але у другій половині я включився. В принципі, я вважаю, що забрав другу половину бою», — сказав Ломаченко після бою. 

«Я хочу приїхати додому і переглянути поєдинок, але я не згоден з рішенням. Я думав, що виграю, але результат є результат. Я з ним сперечатися зараз не збираюся. Я поговорю зі своїм промоутером і менеджером. Ми все обговоримо і вирішимо, що робити далі» — додав він.

Зі свого боку Лопес зазначив: «Це відправна точка. Я заставив усіх себе поважати. Тепер люди, які запитували: «Хто це такий?», мають знати — це Теофімо. Все змінилося. Я перебоксував його і переміг у більшості раундів. Його (Ломаченка — ред.) час закінчився».

На запитання про те, чи розглядає він можливість поєдинку-реваншу Лопес відповів: «А за що давати йому реванш? Я побив його і зробив усе, що для цього було потрібно. Я думаю, в повторному бою буде все те ж саме. Для реваншу має бути привід. Коли я укладав контракт на цей бій, мені сказали: «Якщо ти програєш, про реванш не йтиметься». Інакше кажучи, вони вважали, що я програю. Але зараз все інакше».

Що сталося?

Ломаченко програв бій за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі. За результатами поєдинку судді одноголосним рішенням віддали перемогу 23-річному американцю Теофімо Лопесу.

Бій відбувся в ніч з 17 на 18 жовтня 2020 року на арені MGM Grand в Лас-Вегасі. На кону стояли всі головні чемпіонські пояси у легкій вазі — WBA Super, WBC Franchise, WBO та IBF.

Через програш Ломаченко опустився на 27-е місце у рейтингу кращих боксерів pound-for-pound, а Лопес піднявся на 11 місце. Лідирує у рейтингу мексиканець Сауль Альварес.

Поділитись: