Життя

Луценко подала в суд на Гриценка за слова про переховування сина від АТО: вимагає 2,5 млн грн

ZIK
Життя/Луценко подала в суд на Гриценка за слова про переховування сина від АТО: вимагає 2,5 млн грн
Зберегти
Вигляд
Представниця президента у Верховній Раді Ірина Луценко подала позов на кандидата в президенти Анатолія Гриценка за слова про переховування сина від служби в зоні Антитерористичної операції, адресовані її чоловіку, генеральному прокурору — Юрію Луценку.

Про це вона заявила в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

«Я вже подала позов, ми сьогодні отримали от ці документи. Моїм адвокатом поданий позов у суд за брехню, за те, що він образив сім'ю, про захист честі та гідності сім'ї Луценків, нас як батьків, тому що це неправда, що ми ховали свою дитину», — сказала Луценко.

Сума позову — 2, 5 мільйонів гривень. Як пояснила Ірина Луценко, це сума застави до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом у президенти, яку вже вніс Гриценко.

«Якщо він знайшов як майбутній Верховний головнокомандувач — так він собі думає, так не думає народ України, так не думаю я як матір воїна — то програний ним у суді позов буде коштувати йому того завдатку», — сказала Луценко.

Вона додала, що виграні, на її переконання кошти, перерахують волонтерським організаціям, які працюють з воїнами АТО та ООС.

Раніше Юрій Луценко зажадав вибачень від Гриценка за слова про переховування Луценком свого сина від військової служби на сході України. Гриценко заявив, що «не ховав свого сина, так як це зробив Порошенко чи там Луценко, чи Пашинський чи Турчинов». Після цієї вимоги Гриценко вибачився перед сином Луценка Олександром, але перед генпрокурором вибачатися відмовився.

Пов`язані новини