УКРАЇНА

Луценко назвав можливих винуватців у незаконному «прослуховуванні» з боку НАБУ

УКРАЇНА/Луценко назвав можливих винуватців у незаконному «прослуховуванні» з боку НАБУ
Зберегти
Вигляд

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що слідчі дії в Національному антикорупційному бюро вже завершені, а також назвав версії щодо незаконного прослуховування.

«Версій про винному декілька – або це співробітник СБУ, який невірно надав інформацію про телефони підозрюваного детективу, або це детектив, який не припинив прослуховування сторонньої особи, або обидва разом», – написав генпрокурор в Facebook.

Він також підкреслив, що в Генпрокуратурі за заявою СБУ «відкрито справу про незаконне прослуховування телефону, ініційоване детективом НАБУ».

Генпрокурор також запевнив, що розглядає НАБУ як партнерів у боротьбі зі злочинністю та корупцією.

«Не прикриваю жодного прокурора, навпаки, при необхідності надягаю «своїм» зрадникам наручники. Сподіваюся на таку ж позицію керівника НАБУ, тому заздалегідь попередив Ситника про заплановані слідчій дії», – додав він.

«Жодна структура не повинна бути недоторканною для перевірок. Не варто штучно створювати ворогів серед партнерів», – підсумував Луценко.

Нагадаємо, раніше у п'ятницю стало відомо, що Генпрокуратура намагалася провести обшуки в НАБУ. Голова НАБУ повідомив, що ГПУ намагалася провести обшуки за фактом нібито прослуховування прокурора Колесника.

Згодом у НАБУ пояснили, що ГПУ надано документи про законність отримання інформації із каналів зв’язку.

У НАБУ вважають ухвалу Печерського суду, на якій і було проведено обшук, незаконною, оскільки вона «фактично дозволяє вилучити будь-які матеріали, документи чи електронні носії в приміщенні бюро».

Речниця НАБУ Світлана Оліфіра в ефірі Громадського повідомила, що Генпрокуратура не вилучала жодних документів під час обшуків.

Пов`язані новини