ENRU

Луценко пообіцяв зареєструвати позов Януковича про державний переворот

За заявою колишнього президента України Віктора Януковича «про вчинення державного перевороту» в Україні буде відкрито кримінальне провадження і буде прийнято обґрунтоване законом рішення.

Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми його, звичайно, розглянемо. Зареєструємо згідно з чинним законодавством кримінальне провадження про державний переворот, передамо до відповідного підрозділу Генпрокуратури, вивчимо і приймемо законом обгрунтоване рішення. Більш того, я зроблю все, що б це відбувалося без мого контролю», — заявив він.

Луценко підкреслив, що як тільки приїде на робоче місце, він дасть розпорядження своєму першому заступнику Дмитру Сторожуку, якого немає в списку осіб зазначених Януковичем «зробити всі необхідні дії для реєстрації цієї справи і подальшого розслідування».

Нагадаємо, Янукович подав заяву про держпереворот до ГПУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Янукович звинувачується у державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни. За цими статтями, колишньому президенту загрожує до 15 років ув'язнення.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram