УКРАЇНА

Луценко про справу НАБУ: Це стосується мого сина і там немає складу злочину

17 листопада, 2017 18:27
УКРАЇНА/Луценко про справу НАБУ: Це стосується мого сина і там немає складу злочину
Зберегти
Вигляд
Генеральний прокурор Юрій Луценко стверджує, що у зареєстрованій Національним антикорупційним бюро справі щодо нього відсутній склад злочину.

Генеральний прокурор Юрій Луценко стверджує, що у зареєстрованій Національним антикорупційним бюро справі щодо нього відсутній склад злочину.

Про це він заявив на брифінгу 17 листопада в ГПУ.

«Нелогічно говорити про склад злочину. Луценко Юрій Віталійович та його дружина не повинні показувати в декларації два паркомісця, які придбав мій син, який має 28 років і проживає окремо від нашої сім’ї», — сказав Луценко.

Водночас, за його словами, він «спокійно ставиться» до цього розслідування.

«Я спокійно ставлюся до того, що будь-який правоохоронний орган реєструє кримінальні провадження, що стосуються тої чи іншої посадової особи, включаючи й керівників цих органів. Це п’яте чи шосте кримінальне провадження, відкрите стосовно мене», — сказав Луценко.

Раніше екс-заступник генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що це провадження розпочате за його зверненням.

Кузьмін зазначив, що це вже 5-те провадження, відкрите проти Луценка за його зверненнями.

«За моєю заявою НАБУ зареєструвало й почало розслідування кримінального провадження про незаконне збагачення генпрокурора Луценко», — написав він і додав фотокопію відповіді НАБУ на його звернення.

Раніше повідомлялось, що НАБУ веде розслідування щодо ймовірного незаконного збагачення генпрокурора Луценка. У НАБУ зазначили, що підозра нікому не оголошувалася, розслідування триває.

До цього стало відомо, що Генпрокуратура порушила справу проти директора НАБУ Ситника через ймовірне розголошення ним деталей резонансної справи.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини