Генпрокуратура порушила кримінальне провадження проти директора НАБУ Артема Ситника через імовірне розголошення даних слідства.

Генпрокуратура порушила кримінальне провадження проти директора НАБУ Артема Ситника через імовірне розголошення даних слідства.

Цю інформацію Громадському підтвердила речниця генпрокурора Лариса Сарган.

«Так, це провадження дійсно зареєстроване», — сказала вона.

За даними «Української правди», ГПУ порушила провадження на підставі опублікованого в інтернеті аудіо-запису, де людина з голосом, схожим на Ситника, розповідає журналістам «деталі деяких резонансних справ». За інформацією видання Insider, провадження відкрили за зверненням народної депутатки Олени Масоріної.

Провадження проти Ситника відкрили через імовірне розголошення державної таємниці. У мережу потрапив запис розмови офрекордс Ситника з головними редакторами кількох видань, на якому людина, з голосом, схожим на Ситника, розповіла деталі кримінальних проваджень. Зокрема, у розмові були розкриті дані прослуховування в матеріалах справи екс-прокурора сил АТО Костянтина Кулика.

У коментарі Громадському депутатка Масоріна повідомила, що вона не подавала звернення відкрити провадження проти директора НАБУ. Вона сказала, що лише зверталась у ГПУ щодо «протиправних дій пана Ситника», про які їй стало відомо раніше.

Раніше повідомлялося, що НАБУ розслідує 72 справи про  порушення в е-деклараціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За що судять військового прокурора сил АТО Кулика.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: