УКРАЇНА

Львівська міськрада передала право на вивезення сміття облдержадміністрації

29 червня, 2017 19:36
УКРАЇНА/Львівська міськрада передала право на вивезення сміття облдержадміністрації
Зберегти
Вигляд
У четвер 29 червня депутати Львівської міської ради проголосували за передачу функцій з управління твердими побутовими відходами Львівській облдержадміністрації.

У четвер 29 червня депутати Львівської міської ради проголосували за передачу функцій з управління твердими побутовими відходами Львівській облдержадміністрації.

Про це у Facebook повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Суть сьогоднішньої ухвали Львівської міської ради по ТПВ: місто передає обласній адміністрації повноваження на вивезення та захоронення ТПВ з території Львова на 2 роки (до 30 червня 2019 року)», — написав Садовий.

Він зазначив, що місто погоджується сплатити за це облдержадміністрації 150 млн грн у 2017 році, 300 млн грн у 2018 році і 150 млн грн — у 2019 році.

«Пішли на цей крок у відповідь на ультиматум представника державної влади, який минулого тижня офіційним листом повідомив громаду Львова, що лише за таких умов з міста буде знята сміттєва облога», — зазначив міськголова Львова.

Садовий додав, що місто продовжить дії щодо будівництва сучасного сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ-2.

ДИВІТЬСЯ: Спецпроект Громадського про історію львівського сміття.

Нагадаємо, що у міській раді Львова заявили, що в місті назбиралося 8,5 тонн сміття. Комісія міськради просила оголосити у Львові надзвичайну екологічну ситуацію.

23 червня влада міста повідомила, що за день вивезли 270 тонн сміття.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини