ENRU

Зі Львова за день вивезли 270 тонн сміття — влада міста

Зі Львова станом на 18 годину 23 червня зі 11,9 тисяч тонн перенакопиченого сміття вивезено 270 тонн.

Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, передає Львівська міська рада.

З вивезених 270 тонн, 90 відправлено у ті міста, з якими Львів мав і раніше співпрацю, інші 180 тонн вивезено у міста, з якими ще не було укладених угод.

Наголошується, що протягом дня було вивезено сміття лише з частини перенакопичених майданчиків. Сміття, яке нагромадилось на території перевантажувальних станцій, ще не вивозили.

Раніше міськголова Львова заявив про 229 відмов областей прийняти львівське сміття.

Нагадаємо, що у міській раді Львова заявили, що в місті назбиралося 8,5 тонн сміття. Комісія міськради просила оголосити у Львові надзвичайну екологічну ситуацію.

30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі cтався обвал, після виникнення пожежі. Під завалами були знайдені тіла трьох рятувальників, четвертий зник безвісти.

Роботу звалища призупинили, а львівське сміття почали вивозити в інші міста України. Однак, пізніше ряд міст відмовились від львівського сміття. 

Зазначимо, що прем'єр Гройсман неодноразово критикував міську владу Львова за бездіяльність у питання знищення відходів. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram