Зі Львова станом на 18 годину 23 червня зі 11,9 тисяч тонн перенакопиченого сміття вивезено 270 тонн

Зі Львова станом на 18 годину 23 червня зі 11,9 тисяч тонн перенакопиченого сміття вивезено 270 тонн.

Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, передає Львівська міська рада.

З вивезених 270 тонн, 90 відправлено у ті міста, з якими Львів мав і раніше співпрацю, інші 180 тонн вивезено у міста, з якими ще не було укладених угод.

Наголошується, що протягом дня було вивезено сміття лише з частини перенакопичених майданчиків. Сміття, яке нагромадилось на території перевантажувальних станцій, ще не вивозили.

Раніше міськголова Львова заявив про 229 відмов областей прийняти львівське сміття.

Нагадаємо, що у міській раді Львова заявили, що в місті назбиралося 8,5 тонн сміття. Комісія міськради просила оголосити у Львові надзвичайну екологічну ситуацію.

30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі cтався обвал, після виникнення пожежі. Під завалами були знайдені тіла трьох рятувальників, четвертий зник безвісти.

Роботу звалища призупинили, а львівське сміття почали вивозити в інші міста України. Однак, пізніше ряд міст відмовились від львівського сміття. 

Зазначимо, що прем'єр Гройсман неодноразово критикував міську владу Львова за бездіяльність у питання знищення відходів. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: