Колишній абсолютний чемпіон світу з боксу у важкій вазі Майк Тайсон поплавав з акулами на Багамах. Це був ролик для програми «Тиждень акул» телеканалу Discovery.

Як пише CNN, заплив складався з декількох раундів: спочатку Тайсон пірнув у клітку з акулами, а потім — у відкритий океан. 

У фінальному етапі Тайсону довелося пірнули на глибину близько 15 метрів і знерухомити акулу, яка пропливала повз. Для цього боксер схопив її за нас і полоскотав — тварина заціпеніла від зухвалості Тайсона (насправді ні, це природна фізіологічна реакція). 

Після цього лени знімальної групи навіть назвали боксера чемпіоном світу у важкій вазі серед акул.

«Я вибрав цього суперника, щоб подолати страхи, з якими я все ще стикаюся в житті. Прирівнюю це до подолання страху повернутися на ринг у 54 роки», — розповів Тайсон.

Майк Тайсон — наймолодший чемпіон світу у важкій вазі. За свою кар'єру він провів 56 боїв, 50 з яких виграв (44 нокаутом), а шість програв. Востаннє Тайсон виходив на ринг у 2005 році, але навесні він анонсував повернення для участі в благодійних боях.

Планується, що 28 листопада він проведе бій з ексчемпіоном світу в п'яти вагових категоріях Роєм Джонсом молодшим. Той провів на професійному рингу провів 75 боїв, 66 з яких виграв, а дев'ять програв. Свій останній поєдинок Джонс провів у 2018 році.

Поділитись: