У рейтингу найбільш інноваційних університетів світу, який щороку складає Reuters, 46 позицій зі 100 займають американські виші.

Таким чином, США залишаються найбільш представленою у даному рейтингу країною світу.

Перша трійка найбільш інноваційних університетів у 2018 році залишилася незмінно. Зокрема, перше місце посів Стенфордський університет, друге — Масcачусетський інститут технологій (MIT), а третю позицію посів Гарвардський університет.

Загалом, до першої десятки інноваційних вишів, крім американських, увійшли 2 університети з Бельгії, Великої Британії.

«У географічному розрізі, більшість інноваційних університетів світу, загалом 46, знаходяться у США. Другу позицію обіймають Німеччина та Японія, по 9 університетів з яких увійшли до цьогорічного рейтингу», — повідомляють у Reuters.

Загалом, до переліку не увійшов жоден університет з України чи країн Східної Європи.

У рейтингу інноваційність університетів визначають, виходячи з досліджень, які проводять ці установи. Так, перші три університети цьогорічного рейтингу проводили ґрунтовні дослідження у сфері штучного інтелекту, розробили моделі автомобілів на автопілоті та розробили метод дослідженням впливу ліків на організм людини без проведення фактичних клінічних випробувань.

Зазначимо, що цьогорічну Нобелівську премію з економіки присудили за вплив інновацій та інвестицій в людський капітал на економічний розвиток.

Раніше Нортумбрійський університет, що знаходиться в Британії, був оштрафований на 500 тисяч доларів через інцидент з помилковою видачею студентам високої дози кофеїну в рамках експерименту

Поділитись: