Життя

Максу Коржу на 5 років заборонили в’їзд в Україну

Життя/Максу Коржу на 5 років заборонили в’їзд в Україну
Зберегти
Вигляд

Відомому білоруському співаку Коржу Максиму заборонений в'їзд в Україну строком на п'ять років у зв'язку з його концертами в тимчасово анексованому Росією Криму.

Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська, передає Інтерфакс-Україна.

«10 лютого громадянину Білорусі Максиму Коржу був заборонений в'їзд на територію України терміном на 5 років», - сказала Гітлянська.

За її словами, таке рішення було прийняте через несанкціоноване відвідування тимчасово окупованого РФ Криму та проведення там концертів.

Раніше Корж повідомив у Instagram, що в аеропору Бориспіль йому відмовили у в'їзді в Україну.

«На даний момент мені тимчасово заборонений в'їзд в Україну. Причину не повідомили. В офіційних списках заборонених мене немає, але все ж в'їзд закритий», - написав Корж.

Також музикант опублікував фото з відповідним штампом у закордонному паспорті.

У меня для вас не оч хорошая новость: на данный момент мне временно запрещен въезд в Украину. Причины не сообщили. В официальных списках запрещенных меня нет, но все же въезд закрыт. Вот такие дела. Но...Жизнь в кайф без Киева и других городов точно не возможна и то, что мы с вами еще не раз раскачаем это вопрос времени! Так что не переживайте, тур переносится, ситуация будет решаться ) P.S На позитиве!

Фото опубликовано Макс Корж (@maxkorzhmus) Фев 25 2016 в 1:15 PST

Організатори українського туру Коржа повідомили, що його виступи в Україні переносяться на 10-16 вересня.

Нагадаємо, в липні минулого року відбулися концерти Макса Коржа в анексованих Сімферополі та Севастополі. При цьому в листопаді 2015-го Корж виступив у київському Палаці спорту і на Львівському велотреку, де він представив програму «Великий Flat 2».

Пов`язані новини