Англійський футбольний клуб «Манчестер-Сіті» домігся скасування дворічної заборони на участь у єврокубках, а також зниження штрафу з 30 до 10 мільйонів євро. Раніше обмежувальні заходи проти клубу ухвалив Союз європейських футбольних асоціації (УЄФА) через порушення фінансового феєр-плей.

Про це повідомляє The Guardian.

Таким чином, Спортивний арбітражний суд задовольнив апеляцію «Манчестер-Сіті» на рішення УЄФА про дискваліфікацію клубу на два сезони.

«Манчестер-Сіті» привітав рішення, назвавши його «підтвердженням статусу клубу й тієї сукупності доказів, які він зміг надати».

14 лютого орган фінансового контролю УЄФА раніше визнав «Манчестер-Сіті» винним у порушенні фінансових правил УЄФА, зокрема завищення доходу від спонсорів, а також надання неправдивих даних щодо своєї беззбитковості.

«Манчестер Сіті» — чинний чемпіон Англії, за клуб виступає півзахисник національної збірної України Олександр Зінченко. Зазначимо, що за свій клуб Зінченко зазвичай грає на позиції лівого захисника. Минулого сезону українець виграв із «містянами» усі внутрішні трофеї.

Історично «Манчестер Сіті» ніколи не був грандом англійського футболу, але у 2008 році його купила Abu Dhabi United Group (Об’єднані Арабські Емірати) шейха Мансура. Він інвестував у клуб величезні кошти, що дозволило «містянам» займати найвищі місця в англійському футболі.

Після запровадження УЄФА фінансового фейр-плей клуб неодноразово звинувачували у тому, що шейх Мансур вкладає гроші, «маскуючи» їх під спонсорські контракти.

Поділитись: