Англійській футбольний клуб «Манчестер Сіті» подасть апеляцію на рішення Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) щодо його дискваліфікації від єврокубків через порушення фінансового фейр-плей.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті клубу.

Там заявили, що рішення УЄФА є упередженим. Апеляцію збираються подати в Спортивний арбітражний суд.

«У грудні 2018 року головний слідчий УЄФА публічно передрік санкції щодо «Манчестер Сіті», ще до початку розслідування … Тепер, коли цей упереджений процес завершився, клуб при першій же можливості направить скаргу в Спортивний арбітражний суд», — повідомили в «Манчестер Сіті».

Нагадаємо, «Манчестер Сіті» відсторонили від єврокубків на два сезони та оштрафували на 30 мільйонів євро. Орган фінансового контролю встановив, що «Сіті» серйозно порушив фінансові правила УЄФА, зокрема завищуючи дохід від спонсорів, а також надавав неправдиві дані щодо своєї беззбитковості.

«Манчестер Сіті» — чинний чемпіон Англії, за клуб виступає півзахисник національної збірної України Олександр Зінченко. Зазначимо, що за свій клуб Зінченко зазвичай грає на позиції лівого захисника. Минулого сезону українець виграв з «містянами» усі внутрішні трофеї.

Історично «Манчестер Сіті» ніколи не був грандом англійського футболу, але у 2008 році його купила Abu Dhabi United Group (Об’єднані Арабські Емірати) шейха Мансура. Він інвестував у клуб величезні кошти, що дозволило «містянам» займати найвищі місця в англійському футболі. Після запровадження УЄФА фінансового фейр-плей клуб неодноразово звинувачували у тому, що шейх Мансур вкладає гроші, «маскуючи» їх під спонсорські контракти.

Поділитись: