УКРАЇНА

Марта Борщ не підтвердила і не спростувала роботу на Онищенка

9 лютого, 2018 12:30
УКРАЇНА/Марта Борщ не підтвердила і не спростувала роботу на Онищенка
Зберегти
Вигляд
Колишній обвинувач екс-прем'єра Павла Лазаренка Марта Борщ не підтвердила і не спростувала роботу на народного депутата-втікача Олекасандра Онищенка.

Колишній обвинувач екс-прем'єра Павла Лазаренка Марта Борщ не підтвердила і не спростувала роботу на народного депутата-втікача Олекасандра Онищенка.

Про це йдеться в листі до народного депутата Сергія Лещенка.

«Що стосується чуток про Онищенка, то законодавство Сполучених Штатів щодо конфіденціальності дозволяє адвокату не розголошувати інформацію про осіб, яких вони представляють або не представляють, за винятком випадків, коли така інформація вже стала загальнодоступною в процесі судового провадження. Тож я не можу відповісти питання про те, чи представляю я якусь конкретну особу», — пише вона.

Водночас вона підтвердила, що відкликала свою кандидатуру на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро, передає «Українська Правда».

Марта Борщ повідомляє, що давно не чула новин щодо відбору, та має дуже щільний графік запланованих справ.

«Якби парламент обирав аудитора минулого року, коли я мала співбесіду, я мала би час для цієї роботи, але тепер, на жаль, мій графік цього не дозволяє», — зазначила вона.

8 лютого стало відомо, що Марта Борщ, яка звинувачувала Павла Лазаренка від імені Сполучених Штатів, попросила більше не розглядати її кандидатуру на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро України.

Пов`язані новини