УКРАЇНА

Марта Борщ відмовилась стати аудитором НАБУ — Соболєв

8 лютого, 2018 11:50
УКРАЇНА/Марта Борщ відмовилась стати аудитором НАБУ — Соболєв
Зберегти
Вигляд
Марта Борщ у своєму листі попросила більше не розглядати її кандидатуру на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро України.

Марта Борщ у своєму листі попросила більше не розглядати її кандидатуру на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро України.

Про це повідомив народний депутат і колишній голова парламентського комітету з протидії корупції Єгор Соболєв.

«Марта Борщ, яка звинувачувала Павла Лазаренка від імені Сполучених Штатів, просить більше не розглядати її кандидатуру на аудитора Антикорупційного бюро України. Отримав від неї листа вночі», — зазначив він. 

«Якщо б призначення відбулося минулого року, я б мала час і можливість виконувати цю роботу. Але зараз мої зобов'язання по роботі не дозволяють мені взяти на себе таку відповідальність», — йдеться в листі.

Він нагадав, що саме Марту Борщ комітет рекомендував Раді, коли Соболєв його ще очолював.

Антикорупційний комітет рекомендував Раді 4 кандидатури на аудитора НАБУ

Нагадаємо, іще 21 березня 2017 року Верховна Рада не змогла делегувати Найджела Брауна до складу комісії з аудиту НАБУ (за нього проголосували 200 парламентарів).

Цього разу підтримуваний БПП Найджел Браун не потрапив до списку кандидатів. Усього на участь у конкурсі надіслали 9 заявок.

Повідомлялося, що БПП і «Народний фронт» намагалися призначити аудитора НАБУ без співбесідЦе є грубим порушенням процедури, заявили в Реанімаційному пакеті реформ. Обрати аудитора від Ради за процедурою також закликали депутати Європарламенту.

Зазначимо, що кандидатів на посаду аудитора НАБУ мають запропонувати Рада, Кабінет міністрів та президент. Порошенко заявив, що запропонує свою кандидатуру останнім. 

Більше про:
# аудитор НАБУ
Пов`язані новини