Компанія Marvel Entertainment заявила, що планує запустити серію подкастів про чотирьох супергероїв зі свого кіновсесвіту у 2020 році.

Про це передає Marvel Entertainment.

Для цього Marvel співпрацюватиме з американської компанією SiriusXM, яка спеціалізується на супутниковому радіомовленні, та американським інтернет-радіо Pandora Media.

Чотири програми по 10 епізодів про Росомаху, Зоряного Лорда, Соколине Ока та Чорну Вдову. П'ята програма має об'єднати їх усіх.

«Потужні історії читають, дивляться і слухають. Ми вважаємо, що аудіо — це наступний крок для залучення до всесвіту Marvel шанувальників зі всього світу», — сказав президент Marvel Entertainment Ден Баклі.

Користувачі SiriusXM зможуть слухати подкасти за допомогою Apple TV, Sony PlayStation, Roku, динаміків Sonos тощо. Користувачі Pandora зможуть слухати подкасти від Marvel у мобільному додатку інтернет-радіо для iOS та Android.

Нагадаємо, студії Sony та Disney заявили, що Marvel Studios випустить третій фільм про Людину-Павука в рамках кіновсесвіту Marvel. Головну роль, як і раніше виконає Том Голланд.

Поділитись: