Студії Sony та Disney заявили, що Marvel Studios випустить третій фільм про Людину-Павука в рамках кіновсесвіту Marvel. Головну роль, як і раніше виконає Том Голланд.

Як повідомляє CNBC, прем'єра стрічки запланована на 16 липня 2021 року.

«Я в захваті від того, що подорож Павука в кіновсесвіті Marvel продовжиться. Людина-павук — знаковий персонаж, чия історія знайома глядачам будь-якого віку по всьому світу», — заявив голова Marvel Studios Кевін Файгі.

Він додав, що Sony продовжує розробляти власний всесвіт для спайдермена.

Том Голланд, який зіграв Людину-павука, опублікував в Instagram фрагмент із фільму «Вовк з Уолл-Стріт». У ньому головний герой каже: «Знаєте що? Я не йду, я не йду!»

Нагадаємо, у серпні Deadline оприлюднило інформацію про те, що студії Disney і Sony не можуть досягти угоди про права та майбутнє Людини-павука. Кожна зі студій незадоволена умовами і не готова йти на компроміси. Це також означатиме, що головний ідеолог Marvel Cinematic Universe і продюсер двох останніх стрічок про Людину-павука Кевін Файг не зможе далі впливати на героя.

Джерела Deadline повідомили, що зараз у виробництві перебувають два сольних фільму про Людину-павука, постановкою яких повинен зайнятися Джон Воттс, а в головній ролі повинен залишитись Том Голланд. Однак як вони будуть випущені, враховуючи розбіжності Sony і Disney, невідомо.

Людина-павук або Спайдермен — це супергерой коміксів Marvel. Уперше герой з'явився в серії коміксів «Дивовижні фантазії» у серпні 1962 року. Людина-павук стала однією з найпопулярніших і найуспішніших супергероїв. 

2 липня 2019-го відбулась прем'єра фільму «Людина-павук: Далеко від дому», де Пітер Паркер стає одним з центральних персонажів кіновсесвіту Marvel. Фільм спродюсований Marvel Studios і Columbia Pictures, спільно з Sony Pictures Entertainment як дистриб'ютором.

Marvel є дочірньою компанією The Walt Disney Company і має підрозділи Marvel Comics, Marvel Animation та Marvel Television. У 2009 році компанія Walt Disney придбала Marvel Entertainment.

Поділитись: