Засновник SpaceX Ілон Маск показав нове відео про запуск надважкої ракети Falcon Heavy з електромобілем Tesla.

Засновник SpaceX Ілон Маск показав нове відео про запуск надважкої ракети Falcon Heavy з електромобілем Tesla.

Відповідний запис він опублікував у Twitter.

«Життя не може складатися тільки з постійного вирішення проблем. Мають бути речі, завдяки яким ви прокидаєтеся щоранку з радістю від усвідомлення себе частиною людства. Саме тому ми зробили це. Ми зробили це для вас», — написав Маск.

Кліп змонтували з кадрів збірки Falcon Heavy, підготовки до запуску, реакції глядачів, падіння прискорювача і манекена, який летить в червоній Teslа. На відео звучить пісня Девіда Боуї «Life on Mars».

Відеокліп створив Джонатан Нолан — творець серіалу «Світ Дикого Заходу» і сценарис «Інтерстеллару».

Автор назвав свій ролик трейлером. «Це не трейлер фільму. Це не трейлер телесеріалу, — пояснив він. — Ми сподіваємося, що це трейлер нового розділу історії людства».

6 лютого зі стартового майданчику космічного центру Кеннеді у Флориді вперше запустили ракету-носій Falcon Heavy.

Falcon Heavy — найпотужніша у світі діюча ракета-носій. Вона зможе виводити на низьку навколоземну орбіту 63,8 тонн корисного навантаження. Також Falcon Heavy — це перша ракета, яка здатна доставити людей на Місяць і Марс.

Вантажем під час запуску Falcon Heavy став особистий електромобіль Ілона Маска Tesla Roadster, де на повторі грає пісня Девіда Боуї. Всередині перебуває манекен, одягнений у скафандр.

Tesla Ілона Маска внесли до бази космічних кораблів і об'єктів Сонячної системи Лабораторії реактивного руху NASA.

Поділитись: