ENRU

Матіос: Обшуки у «Вестях» та ще 180 приміщеннях тривають у рамках справи Клименка

Bb0e413c206effb89
Обшуки в редакції холдингу «Вести», фото http://vesti-ukr.com

Обшуки в редакції холдингу «Вести» в бізнес-центрі «Гулівер» у Києві відбуваються в рамках розслідування справи проти екс-президента Віктора Януковича та екс-міністра доходів та зборів Олександра Клименка.

Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, який також прибув до «Гуліверу».

За його словами, усього правоохоронці разом з силовиками проводять 183 обшуки в приміщеннях, які належать екс-міністру Клименку.

«Головна військова прокуратура спільно з Департаментом захисту Нацполіціі та спецпідрозділом «Корд» проводить «другу хвилю» реалізації у справі злочинної організації Януковича-Клименка. Зараз проводиться 183 обшуки у приміщеннях, які належать екс-міністру Клименку. У тому числі в офісному центрі «Гулівер» у місті Києві, декілька поверхів якого є власністю екс-міністра та членів його родини», — написав він.

Матіос запевнив, що робота журналістів «Радіо Вести», які входять до медіа-холдингу Клименка та групи компаній «Юнісон», не припинилася.

Водночас журналісти повідомили, що їм заборонили говорити в ефірі про обшук. 

Нагадаємо, військова прокуратура та Нацполіція прийшли  з обшуками у редакцію «Вести»

Раніше Матіос пройшов перевірку на поліграфі для уникання корупційних ризиків у розслідуванні щодо екс-міністра доходів і зборів часів Януковича Олександра Клименка.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram