УКРАЇНА

Матір засудженого в «ЛНР» уболівальника «Зорі» вперше побачилась із сином

17 листопада, 2017 18:07
УКРАЇНА/Матір засудженого в «ЛНР» уболівальника «Зорі» вперше побачилась із сином
Зберегти
Вигляд
Матері «ультраса» луганської «Зорі» Владислава Овчаренка дозволили вперше за 13 місяців його ув'язнення побачення з сином

Матері «ультраса» луганської «Зорі» Владислава Овчаренка дозволили вперше за 13 місяців його ув'язнення побачення з сином.

Про це Вікторія Овчаренко розповіла в коментарі Громадському.

До СІЗО Луганська, де утримують Владислвава Овчаренка, жінку пустили 9 листопада 2017 року.

«Ці півгодини побачення пролетіли непомітно, ми з його батьком не встигли навіть все розпитати. Каже, що почуває себе нормально, трохи схуд, блідий. Головне, щоб він не втрачав віру в те, що його звільнять», — сказала мати.

Жінка розповідає, що тоді ще не було інформації про майбутній обмін полоненими, який готується. Проте тепер вона сподівається, що її сина обміняють.

«Він же є в списках, так мені казали. Ми коли його бачили, намагалися переконати, що його ніхто не покине. Сподіваємося на краще», — додала Вікторія Овчаренко.

Нагадаємо, на початку листопада 2017 року у самоназваній «ЛНР» ультраса луганської «Зорі» Владислава Овчаренка засудили до 17 років тюрми, його друг Артем Ахмеров отримав 13 років колонії суворого режиму. Обох хлопців «суд республіки» визнав винними в «шпигунстві на користь України».

Їх затримали торік нібито за відео, викладене в інтернеті, на якому хлопці спалюють прапор «ЛНР».

На переговорах у Мінську українська сторона домагається, щоб до хлопців пустили представників міжнародних організацій, зокрема ОБСЄ. 

ЧИТАЙТЕ: 17 років за шпигунство в «ЛНР»: про вирок та надію на обмін ультрасів луганської «Зорі».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# «Зоря»
# «ЛНР»
Пов`язані новини