Життя

Мати Кольченка дізналася про голодування сина зі ЗМІ

31 травня, 2018 16:59
Життя/Мати Кольченка дізналася про голодування сина зі ЗМІ
Зберегти
Вигляд
Лариса Кольченка, матір українського політв’язня Олександра Кольченка, утримуваного в РФ, дізналася про голодування сина зі ЗМІ.

Лариса Кольченка, матір українського політв’язня Олександра Кольченка, утримуваного в РФ, дізналася про початок голодування сина зі ЗМІ.

Про це вона повідомила Громадському.

Нагадаємо, Олександр Кольченко оголосив голодування 31 травня. Таким чином, він вимагає звільнення ще одного політв’язня Олега Сенцова, який тримає голодування вже 18-й день.

Адвокат Кольченка зараз у відрядженні і матір політв’язня очікує, що захисник відвідає його в понеділок, 4 червня.

Востаннє Лариса Кольченко бачила сина минулого року, вона планувала їхати до нього в квітні, але довго не могла отримати дозволу. Зрештою, сам Олександр сказав їй поки не купувати квитки і не приїздити.

Зараз матір Олександра побоюється, що оскільки він оголосив голодування — його ізолюють, а отже не пустять до нього. Вона також повідомила, що відмовляла сина від голодування, бо він має дефіцит ваги

Лариса Кольченко живе в Сімферополі, де також доглядає за хворою матір’ю.

Більше дивіться у програмі «Нині вже» о 20:00 на Громадському. Також читайте повне повне інтерв’ю із Ларимою Кольченко на нашому сайті незабаром. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа Сенцова-Кольченка: як створювали образ «терористів»

Українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка затримали в Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова — до 20 років позбавлення волі. Разом з ними також затримали Геннадія Афанасьєва та Олексія Чирнія. Афанасьєва у 2016-му році обміняли, Чирній продовжує сидіти у колонії в Магадані.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Етапом через пів-Землі: історія ув'язнення Сенцова і Кольченка» — документальний фільм Громадського

Зазначимо, у Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Пов`язані новини