Він підтвердив, що інформація з розслідування журналістів «Схем» відповідає дійсності.

Лідер проросійського руху «Український вибір» Віктор Медведчук підтвердив інформацію з розслідування журналістів про те, що його дружина володіє бізнесом, який освоює нафтогазове родовище в Росії.

Про це Медведчук сказав в ефірі телеканалу NewsOne.

«Вона володіє бізнесом, а управляю ним я. Я не можу володіти бізнесом, тому що США запровадили проти мене санкції в 2014 році, і з цим пов’язані особливості бізнесу, який належить моїй дружині», — сказав політик.

Він підтвердив, що інформація з розслідування журналістів «Схем» відповідає дійсності.

«З приводу тих об’єктів, про які написано, це правда, я підтверджую», — заявив Медведчук та сказав, що про цей бізнес знають податкові органи України і що все це вказано в його декларації.

Журналісти програми Схеми оприлюднили розслідування з якого випливає, що дружина лідера руху «Український вибір» Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко контролює компанію, яка виграла конкурс на освоєння одного із трьох найбільших нафтових родовищ Ханти-Мансійського автономного округу в Росії.

Аналітики припустили, що ринком збуту родовища можуть бути непідконтрольні українській владі території Донбасу, оскільки Ростовська область межує з Україною.

Раніше Оксана Марченко, дружина політика Віктора Медведчука, повідомила, що братиме участь у шоу «Танці з зірками» на каналі «1+1». Водночас журналісти Телевізійної служби новин (ТСН), яка виходить в ефірі телеканалу «1+1», виступили проти співпраці з Оксаною Марченко.

У квітні 2018 року політик Віктор Медведчук, який є кумом Володимира Путіна, заявив, що не вважає Росію агресором. Починаючи з 2015-го року Медведчук брав участь практично в усіх великих обмінах полоненими між Україною та бойовиками на Донбасі. За рік до парламентських виборів Медведчук повідомив, що має намір брати в них участь. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Віктор Медведчук: політична легалізація

Поділитись: