Член партії «За життя», засновник громадської організації «Український вибір» і член підгрупи з обміну полоненими Мінської контактної групи Віктор Медведчук вирішив взяти участь у майбутніх парламентських виборах в Україні після перемовин президент РФ Володимира Путіна і президента США Дональда Трампа.

Член партії «За життя», засновник громадської організації «Український вибір» і член підгрупи з обміну полоненими Мінської контактної групи Віктор Медведчук вирішив взяти участь у майбутніх парламентських виборах в Україні після перемовин президента РФ Володимира Путіна і лідера США Дональда Трампа.

Про це Громадському повідомив соратник Медведчука. Він побажав залишатися неназваним.

Під час перемовин Путін серед іншого запропонував провести референдум щодо долі Донбасу.

«Статус Донбасу потрібно буде зафіксувати в Конституції, яку за законом змінює Верховна рада. Далі — додумайте самі», — каже співрозмовник Громадського.

Як відомо, Медведчук тепер член партії «За життя» Вадима Рабіновича, він готується взяти участь у парламентських виборах наступної осені. У його офіційній заяві ідеться про те, що він поділяє погляди Рабіновича про налагодження стосунків з країнами СНД. 

Як сталося, що в український парламент може потрапити людина, яка офіційно перебуває під санкціями США (за підтримку дій влади Росії, зокрема під час анексії Криму), та які це може мати наслідки читайте у публікації «Віктор Медведчук: Політична легалізація».

Поділитись: