Голова політради «Опозиційної платформи — за життя» Віктор Медведчук згадав слова свого кума, президента РФ Володимира Путіна про те, що причина конфлікту Росії та України полягає у тому, що українців та росіян «нацькували» одне на одного. Він погоджується з цими словами.

Про це Медведчук заявив під час візиту в Москву, де відбулася зустріч представників «Опозиційної платформи» та правлячої партії РФ «Єдина Росія».

«Мені здається, що ці слова не те що знакові, а вони визначають характер і зміст цього. Він сказав: «Нас спочатку нацькували одне на одного, роз’єднали і тепер намагаються це все зафіксувати, щоби так залишалось багато років». Продовження його фрази було таким: «Ми самі в цьому винні і повинні виправити цю помилку — як одна, так і інша сторона». Я прихильник таких слів, я прихильник того, що це треба робити», — сказав він.

Медведчук також згадав, що під час роботи у Верховній Раді створювалися «групи дружби з Росією».

«Це все, на жаль, пішло. На жаль. Проте я щиро вірю, що це повернеться і це повинно повернутися», — сказав він.

Медведчук додав, що партія «Опозиційна платформа» також має такий курс «і твердо стоїть на цьому шляху».

Нагадаємо, 10 липня лідери «Опозиційної платформи», зокрема Медведчук, Юрій Бойко, Вадим Рабінович, поїхали в Москву, де зустрілися з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим.

22 березня Бойко і Медведчук також провели зустріч з прем'єром РФ Дмитром Медведєвим у Москві. Під час зустрічі Медведєв запропонував обговорити за закритими дверима питання газотранспортної системи, цін на внутрішньому ринку і торгово-економічні відносини.

А 7 червня Медведчук і Бойко поїхали до РФ та зустрілися з главою Газпрому Олексієм Міллєром. Той пообіцяв Україні знижку на газ у 25%.

Поділитись: