УКРАЇНА

Медична реформа: уряд призначив главу Нацслужби здоров'я

28 березня, 2018 14:15
УКРАЇНА/Медична реформа: уряд призначив главу Нацслужби здоров'я
Зберегти
Вигляд
lead
Главою Національної служби здоров'я став заступник гендиректора приватної клініки ISIDA Олег Петренко.

Главою Національної служби здоров'я став заступник гендиректора приватної клініки ISIDA Олег Петренко.

Відповідне рішення Кабінет міністрів ухвалили під час засідання 28 березня. 

«28 березня 2018 року, напередодні старту національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», Уряд ухвалив 18 нормативних актів для впровадження змін в охороні здоров’я і призначив Головою Національної служби здоров’я України Олега Петренка», — ідеться у повідомленні. 

Зазначимо, що медичні заклади у межах реформи мають укласти договори із Нацслужбою здоров'я. 

Петренко розповів про перші кроки Нацслужби здоров'я. Зокрема, протягом трьох днів голова НСЗУ офіційно зареєструє новий орган центральної виконавчої влади.

«Ми працюватимемо, щоби вже з липня заклади, які у квітні почнуть підписувати декларації з пацієнтами і хочуть показати кращий сервіс і кращу якість медичних послуг, були винагородженні кращим фінансуванням. Тож у найближчі місяці у мене і у НСЗУ, створення якої тепер можна розпочати, є багато завдань», — зазначив Петренко.

Заступник гендиректора приватної клініки ISIDA Олег Петренко, за результатами трьох етапів він набрав найбільшу кількість балів — 14,64.

Друге місце посів Андрій Вишневський, колишній заступник міністра юстиції. Він набрав 13,16 балів.

Олег Петренко має досвід менеджменту найбільших приватних клінік Києва. Перед роботою в ISIDI він був першим заступником гендиректора клініки «Оберіг».

У 2005-2006 роках був радником міністра охорони здоров'я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Структура на 80 мільярдів: що треба знати про Національну службу здоров'я та її очільника

Петренко був одним з 12 експертів, які розробляли концепцію реформування системи охорони здоров'я, яка лягла в основу ухваленого Верховною Радою закону.

Для Національної служби здоров'я, яка буде єдиним замовником медичних послуг, передбачені 8,2 млрд грн, з яких 8 млрд грн буде спрямовано на фінансування надання первинної медичної допомоги. Загалом Нацслужба контролюватиме 80 мільярдів держкоштів на медицину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як працюватиме ухвалена медична реформа.

Пов`язані новини