Перша леді Сполучених Штатів Меланія Трамп відвідала центр утримання дітей мігрантів у Техасі, що призвело до справжнього резонансу у соцмережах та ЗМІ.

Перша леді Сполучених Штатів Меланія Трамп відвідала центр утримання дітей мігрантів у Техасі, одягнувши куртку з написом «Мені справді байдуже. А вам? (I really don`t care. Do you?)».

Вибір такого вбрання для відвідин дітей, яких розлучили з батьками, обурив соцмережі. Користувачі висловлювали здивування та критикували міссіс Трамп, називаючи її вчинок цинічним.

Стефані Грішем, речниця першої леді, заявила журналістам: «Тут немає прихованого послання. Після сьогоднішнього важливого візиту до Техасу, сподіваюся ЗМІ не будуть фокусуватися на її гардеробі», пише ВВС.

Меланія Трамп і міністр охорони здоров'я США Алекс Азар відвідали центр в місті Макаллен, де перебувають 55 дітей у віці від 12 до 17 років. Шістьох з них відібрали у батьків, які незаконно перетнули кордон.

Меланія висловила подяку співробітникам центру за те, що ті добре доглядають за дітьми і попросила їх зробити все можливе, щоб ті якомога швидше возз'єдналися з батьками.

Після бурхливої реакції соцмереж президент США Дональд Трамп також прокоментував жакет кольору хакі від Zara вартістю у 39 доларів.

«Мені справді байдуже. А вам?» написане на спині куртки Меланії, це відсилка до Медіа Фейкових Новин. Меланія вже знає, якими нечесними вони є, тому вона справді більше не переживає», — йдеться у повідомленні.

«Дорога перша леді, ви відвідуєте центр, де утримують дітей мігрантів, одягнувши жакет із написом «Мені справді байдуже. А вам?» Чому?! Ви ображаєте нашу турботу про добробут дітей #ChildrenInCages (Діти у клітках, — ред.) Це означає зневагу до #HumanRights (Прав людини, — ред.).

«#MelaniaTrump створила кампанію «Будьте кращими», а потім одягає куртку, яка говорить: «Мені насправді все рівно». На шляху до дітей-іммігрантів, що перебувають у прикордонних закладах. Чудово, чудово...»

Користувачі також обіграли обкладинку Time, замість Трампа зобразивши Меланію.

Раніше повідомлялося, що у Пентагоні готують спеціальні центри на військових базах, щоб розмістити в них 20 тисяч дітей-мігрантів. 

Нагадаємо, президент Дональд Трамп підписав указ, який скасовує  розділення сімей нелегальний мігрантів до США.

Раніше він пообіцяв вжити заходів, щоб припинити політику розділення сімей нелегальних мігрантів, аби «зберегти сім'ї разом».

До цього колишня перша леді США Лора Буш засудила політику  чинної влади, яка «розбиває сім'ї мігрантів».

З критикою дискримінаційної політики, але не свого чоловіка, виступила також перша леді США, дружина Трампа, Меланія Трамп.

Поділитись: