Колишня перша леді США Лора Буш засудила політику чинної влади, яка «розбиває сім'ї мігрантів», які незаконно потрапили у країну через мексиканський кордон.

Колишня перша леді США Лора Буш засудила політику чинної влади, яка «розбиває сім'ї мігрантів», які незаконно потрапили у країну через мексиканський кордон.

Про це Лора Буш написала у своїй статті для газети Washington Post,

У матеріалі вона описує відокремлення дітей від своїх батьків як «жорстоке, аморальне і трагічне». «Це розбиває мені серце», — написала Лора Буш.

У своїй колонці вона порівняла поділ дітей з таборами інтернованих для японців-американців під час Другої світової війни.

Буш нагадала, що живе в прикордонному штаті і «цінує необхідність забезпечення і захисту наших міжнародних кордонів, але ця політика абсолютно нетерпима».

Як повідомляє BBC, її коментарі стосуються політики імміграції президента Дональда Трампа.

Крім того, перша леді США Меланія Трамп також висловилась з приводу розділення сімей мігрантів.

Вона заявила, що їй «боляче спостерігати за сім'ями, розділеними на кордоні». При цьому вона прямо не критикувала політику Трампа.

Також Меланія Трамп висловила надію, що у країні буде реформовано імміграційне законодавство.

Лора Буш — дружина 43-го президента США Джорджа Буша, 45-а перша леді США.

20 січня 2018 року президент США Дональд Трамп підписав документ, що продовжує закон про стеження за іноземцями. Закон дозволяє протягом року без постанови суду вести спостереження за іноземними організаціями і фізичними особами за межами США, якщо це відповідає інтересам національної безпеки.

Нагадаємо, що наприкінці січня 2018 року Трамп заявив про намір надати громадянство 1,8 мільйона людей, які прибули до США дітьми.

Також повідомлялось, що у США створили Національний центр з відбору мігрантів.

Поділитись: