Полтавський гурт Me`leron грає музику, яка складається з партій синтезаторів, та нагромадження гітарних рифів, пропущених через купу ефектів. Ця суміш називається, пояснюють артисти, складним словом: «нео-психоделік-поп»

Полтавський гурт Me`leron за два роки існування випустив альбом, проїхався туром по українських містах та взяв участь у багатьох фестивалях. Грали на них вони музику, яка складається з партій синтезаторів, та нагромадження гітарних рифів, пропущених через купу ефектів. Ця суміш називається, пояснюють артисти, складним словом: «нео-психоделік-поп».

«Цей жанр зараз розвивається у світі. Ми хочемо, щоб Україна почула, що й тут є така музика», – розповідають музиканти.

Але поки що Україна майже не чує – жанр нео-психоделік-поп не дуже популярний. На думку музикантів, цьому є пояснення: «В країні, на жаль, залишився старий менталітет «захавування» модної музики. Люди слухають те, що їм впихають».

У Me`leron був шанс «увіпхати» свою творчість масової аудиторії, але вони відмовилися. Йдеться про запис у талант-шоу. «Там гурти зникають. Ти стаєш хайповим на рік, а потім нікому нецікавий. Побачили по телику, впізнали, і що? Щоб тебе слухали постійно, на першому місці все одно має бути музика».

Поділитись: