УКРАЇНА

Менеджер Ломаченко відкинув можливість поєдинку з філіппінцем Пакьяо

19 січня, 2018 00:46
УКРАЇНА/Менеджер Ломаченко відкинув можливість поєдинку з філіппінцем Пакьяо
Зберегти
Вигляд
Менеджмент українського боксера Василя Ломаченко відкидає можливість бою з екс-чемпіоном світу з боксу у 8 категоріях Менні Пакьяо.

Менеджмент українського боксера Василя Ломаченко відкидає можливість бою з екс-чемпіоном світу з боксу у 8 категоріях Менні Пакьяо.

Про це менеджер Ломаченко Егіс Клімас повідомив виданню ESPN.

«Ні, ніякого бою не буде. Це правда, Пакьяо кинув виклик Ломаченко, але між ними цілих три вагові категорії. Це безумство. І головне це те, що перемога над старим Пакьяо нічого Ломаченко не дасть», — сказав він.

Водночас, Клімас натякнув на можливу перемогу Ломаченко. «Почнуться крики, що побив пенсіонера, змусивши його ще й битися не в своїй вазі», — додав менеджер.

За його словами, Ломаченку потрібні бої проти діючих чемпіонів, а «не тих, хто вже кілька разів йшов на пенсію».

У той же час, промоутер Ломаченко Боб Арум у коментарі BoxingScene повідомив про те, що бій українця проти Пакьяо може відбутися восени 2018 року.

Раніше стало відомо, що перший і єдиний чемпіон світу у 8 вагових категоріях, філіппінський боєць Менні Пакьяо виявив бажання зійтись в поєдинку з Василем Ломаченко.

Проблемою є те, що боксери виступають у різних вагових категоріях. Зокрема, Ломаченко не готовий перейти у вищу вагу.

У квітні 2016 року Менні Пакьяо здолав американця Тімоті Бредлі та заявив, що це був останній його бій. Повідомлялось, що після завершення кар’єри Пакьяо може піти у політику. Однак згодом він зробив кілька заяв про те, що планує повернутись на ринг.

Пов`язані новини