Міський голова Дніпра Борис Філатов подав до міської комісії з питань топоніміки клопотання про перейменування однієї з вулиць міста — вулиці Короленка — в «тупик Коломойського». Як альтернативу запропонував ще дві назви — «вулиця Змита» чи «балка медіахолдингу УНІАН і 1+1».

Про це Філатов повідомив у своєму Facebook, додавши копію клопотання.

За його словами, телеканал 1+1, який належить Коломойському, зняв про вулицю Короленка сюжет, у якому йшлося про те, що її начебто «повністю змило дощем після дорогої реконструкції».

Водночас, за словами мера Дніпра, вона «в абсолютно цілому стані стоїть собі спокійно в центрі обласного центру».

«Ця вулиця тепер як ховрах, яку люди, які називають себе журналістами, не бачать, а вона є. І тепер вона стане пам'ятником їх брехні, підлості і безчестя», — додав він.

У тексті клопотання, окрім перейменування вулиці, пропонують також встановити барельєф журналістів (авторів новин) про події, пов'язані з вулицею Короленка.

«Прошу членів комісії невідкладно розглянути ініціативу щодо перейменування змитої дощем вулиці Короленка, вибрати найкращий варіант, який найбільше відповідає запитам суспільства, та, після проведення громадських слухань, подати відповідні пропозиції Дніпровській міській раді для затвердження», — йдеться в клопотанні.

Поділитись: