Міський голова Дніпра Борис Філатов запропонував ПриватБанку припинити обслуговувати всі платежі для того, аби привернути увагу влади до мітингів під головним офісом банку, у яких беруть участь працівники «Нікопольського заводу феросплавів» Ігоря Коломойського.

Про це Філатов написав у Facebook.

«Наприклад, я б припинив по банку платежі. Всього на 1 день. Чи перевів його на скорочений робочий день. Тому що у працівників болять вуха», — написав Філатов.

За його словами, у разі, якби банк призупинив свою роботу, то влада б неодмінно звернула б увагу на проведені під стінами головного офісу ПриватБанку мітинги, які порушують режим тиші.

Сам Філатов зазначив, що влада міста не може не дозволити проведення мітингу, а заборонити його можливо лише через суд. При цьому міськголова Дніпра зазначив, що ймовірність того, що суд заборонить проведення мітингу — мінімальна.

Напередодні ПриватБанк звернувся до поліції через те, що мітингарі з «Нікопольського заводу феросплавів» перекрили в'їзди до головного офісу банку.

У прес-службі установи назвали ці дії «мітингувальників» спробою тиску та нагадали, що такі «акції протесту» відбуваються біля офісів банку в Києві та Дніпрі з вересня 2019 року, а з 2020-го вони розпочались біля найбільших відділень ПриватБанку в центральних районах Дніпра.

У жовтні ПриватБанк вже подав до суду на «Нікопольський завод феросплавів» через протести його працівників біля головного офісу банку. Зокрема банк вимагає компенсувати витрати на евакуацію своїх працівників до більш тихого та безпечного офісу у розмірі 700 тисяч гривень.

Також завод Коломойського виграв на аукціоні право оренди паркувального майданчика біля головного офісу ПриватБанку у Дніпрі, але згодом результат торгів скасували.

Сам олігарх казав, що працівники його заводу можуть зайти всередину головного офісу ПриватБанку, якщо банк не припинить поводитися «неправильно».

Зазначимо, що подібні «мітинги» відбуваються й біля будівлі Нацбанку у Києві. 25 листопада учасники мітингу намагалися прорватися у будівлю установи.

27 листопада правління Національного банку зробило офіційну заяву, у якій повідомило про тиск Ігоря Коломойського на діяльність установи.

Коломойський оскаржує націоналізацію ПриватБанку й вимагає повернути йому цей банк.

Нагадаємо, що 20 вересня під головний офіс ПриватБанку у Дніпрі приїхало 10 автобусів з працівниками «НЗФ» Ігоря Коломойського. Зазначається, що працівники заводу, який не є клієнтом ПриватБанку, вимагали у банку зарплати. Цю зарплату керівництво підприємства нібито виплатило НБУ в межах мирової угоди.

28 серпня компанія Коломойського вперше вирішила заплатити за зобов'язаннями перед Нацбанком: Господарський суд Дніпропетровської області затвердив мирову угоду між НБУ та «Нікопольським заводом феросплавів» Коломойського.

Поділитись: