Мери південних італійських міст Неаполь, Палермо, Таранто, Мессіна та Реджо-Калабрія заявили, що готові прийняти у себе судно з 629 біженцями, яке не впустив до країни віце-прем'єр та міністр внутрішніх справ Маттео Сальвіні.

Мери південних італійських міст Неаполь, Палермо, Таранто, Мессіна та Реджо-Калабрія заявили, що готові прийняти у себе судно з 629 біженцями, яке не впустив до країни віце-прем'єр та міністр внутрішніх справ Маттео Сальвіні.

Про це повідомляє Politico.

Зокрема мер Неаполя Луїджі де Маджістріс заявив, що Неаполь готовий безкоштовно рятувати життя. 

«Якщо у міністра (Сальвіні - ред.) немає серця щодо вагітних, дітей, людей похилого віку та людей, що вмирають, то порт Неаполя готовий прийняти їх. Ми люди з великим серцем. Неаполь готовий безкоштовно рятувати життя!», — написав де Маджістріс. 

Водночас мер Палермо Леолука Орландо заявив, що «Сальвіні порушує міжнародне право. Він ще раз показав, що наш уряд – вкрай ультраправий».

У відповідь на закиди Сальвіні у Facebook написав, що Італія почне протидіяти незаконній міграції, як і решта країн. 

«Мальта нікого не приймає. Франція повертає людей назад на кордоні, Іспанія захищає свій кордон зброєю. Від сьогодні Італія також почне говорити «ні» торгівлі людьми та бізнесу незаконної імміграції», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, влада Італії відмовилась допустити до своїх портів гуманітарний корабель, на борту якого перебувають понад 600 мігрантів зі Сходу. 

Раніше повідомлялось, що у Середземному морі протягом доби врятували понад тисячу біженців.

Поділитись: