Користувачі месенджера Telegram заявили про те, що додаток зник з магазину AppStore. Його засновник Павло Дуров назвав це «незначною проблемою».

Користувачі месенджера Telegram заявили про те, що додаток зник з магазину AppStore. Його засновник Павло Дуров назвав це «незначною проблемою».

Перші повідомлення про проблеми з Telegram у магазині AppStore з’явилися на платформі Reddit. Пізніше користувачі у соцмережах почали повідомляти, що месенджер відсутній як у США, Німеччині, Італії, Іспанії, так, зокрема, і Росії. 

Станом на ранок 1 лютого в Україні месенджер також не можна знайти в AppStore.

Telegram неможливо було знайти за пошуковими запитами у магазині, а також сторінку Telegram не можна було відкрити за прямим посиланням.

Засновник месенджера Павло Дуров назвав це «незначною проблемою» та пообіцяв, що незабаром Telegram повернеться. Причини помилки досі не відомі.

Зазначимо, що попри відсутність месенджера в магазині, сам додаток Telegram працює на iOS у звичайному режимі.

Проблеми в App Store збіглися із запуском програми Telegram X для Android. Це експериментальна версія месенджера, яка, як стверджує компанія, повинна працювати швидше.

Раніше понад 7 тисяч користувачів Telegram висловили бажання подати до суду на ФСБ Росії через вимагання доступу до приватного листування.

Нагадаємо, глава Роскомнадзору Олександр Жаров звернувся до адміністрації Telegram і Дурова з проханням зареєструвати Telegram як розповсюджувач інформації в Росії. У разі відмови, Роскомнадзор погрожував заблокувати месенджер Telegram у Росії.

Автор Telegram Дуров розкритикував заяву Роскомнадзору і зазначив це виглядає «як саботаж державних інтересів» Росії.

Поділитись: