Мешканка Маріуполя Галина Голубова оголосила голодування на підтримку політв’язня Олега Сенцова, а також безстрокову акцію протесту проти корупції влади.

Мешканка Маріуполя Галина Голубова оголосила голодування на підтримку політв’язня Олега Сенцова, а також безстрокову акцію протесту проти корупції влади.

Про це йдеться в заяві Голубової до міського голови Маіруполя Вадима Бойченка.

Безстрокову акцію протесту жінка розпочала 17 серпня. Вона, зокрема, встановила намет під будівлею міської адміністрації.

«У першу чергу, своєю акцією я хочу підтримати політв’язня Олега Сенцова, який помирає в російській в’язниці. По-друге, я хочу звернути увагу всіх містян та органів центральної влади на тотальну корупцію в нашому місті, яку ви (міський голова – ред.) очолюєте. Відповідальність за безпеку життя та здоров’я учасників акції за весь період проведення покладається особисто на вас», — йдеться в заяві Голубової про акцію.

Як повідомляє сайт Маріуполя 0629, однією з причин протесту Голубової є, за її словами, відмова влади міста розглядати питання про покращення її житлових умов.

Жінка мешкає з родиною у двокімнатній квартирі, однак стверджує, що у помешканні живуть нібито п’ятеро людей. Причому усі члени її родини, за словами Голубової, — інваліди, включно з нею. Саме через це жінка вимагає права на отримання безоплатного житла.

Журналісти 0629 стверджують, що родина жінки не має права на позачергове отримання житла, до того ж у 2017 році Голубова заявляла, що в її квартирі мешкає нібито 6 людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помилування Сенцова: чи може Путін звільнити політв'язня без його особистого звернення

Політв'язень Олег Сенцов, незаконно засуджений в РФ до 20 років колонії, 14 травня 2018 року оголосив голодування. Сенцов вимагає звільнення всіх українців-політв'язнів Кремля. 28 травня Сенцов погодився на підтримуючу терапію.

В Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 з яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile