УКРАЇНА

Мешканці Криму зможуть скористатися «безвізом» лише із біометричним паспортом України

7 квітня, 2017 17:25
УКРАЇНА/Мешканці Криму зможуть скористатися «безвізом» лише із біометричним паспортом України
Зберегти
Вигляд
Скористатися безвізовим режимом із Євросоюзом мешканці окупованого Росією українського півострова зможуть лише за наявності біометричного паспорта України.

Скористатися безвізовим режимом із Євросоюзом мешканці окупованого Росією українського півострова зможуть лише за наявності біометричного паспорта України.

Про це заявив прес-аташе Представництва Європейського Союзу Давид Стулік під час круглого столу «Безвіз»: чи стане світ більш відкритим до українців?», організованого Інститутом Горшеніна в п’ятницю у Києві, передає Інтерфакс.

«ЄС в рамках невизнання незаконної анексії Криму не визнає також і паспорта, які були видані в Криму після анексії, тобто з цими паспортами не можна в’їхати на територію ЄС. Можна тільки з паспортом України або з тими паспортами Російської Федерації, які були видані консульствами РФ на території Криму раніше», — зазначив Стулік.

Прес-аташе наголосив, що ЄС робитиме все для того, щоб громадяни України, які проживають на території тимчасово окупованого Криму, могли приїхати на материкову частину України і отримати біометричний паспорт, або зробити візу в паспорті старого зразка.

Раніше повідомлялося про те, що Євросоюз зафіксував високу активність так званих інтернет-тролів, які поширюють міфи стосовно «безвізу» між Україною та ЄС.

Нагадаємо, Європарламент підтримав пропозицію Європейської комісії надати Україні безвізовий режим.

Пов`язані новини