До Авдіївки Донецької області, яка залишилися без води через негоду, почали підвозити воду. 9 вересня в місто доставили 14 тисяч літрів питної та технічної води.

До Авдіївки Донецької області, яка залишилися без води через негоду, почали підвозити воду. 9 вересня в місто доставили 14 тисяч літрів питної та технічної води.

Про це повідомляє Державна служба  надзвичайних ситуацій.

Рятувальники привезли 6 тисяч літрів питної води мешканцям Авдіївки. Технічною водою забезпечили на 8 тисяч літрів.

У ДСНС не зазначили, на скільки діб може вистачити такої кількості води.

6 вересня сильний вітер пошкодив лінії електропередач, які живлять Донецьку фільтрувальну станцію. Через зупинку роботи станції до Авдіївки припинили подачу води.

8 вересня повідомлялося, що в Авдіївку після негоди воду подаватимуть погодинно із резервуару. Резервуар розташований на території міста, його ємкість 4000 кубометрів. У ньому води вистачає орієнтовно на 4 доби.

20 серпня до Авдіївки на Донеччині після понад річної перерви відновили газопостачання.

Під час обстрілу 7 червня 2017 року пошкодили магістральний газопровід «Макіївка-Авдіївка», внаслідок чого 20 тисяч жителів Авдіївки та ще 7 населених пунктів залишилися без газу.

Нагадаємо, 8 червня через обстріли бойовиками Донецької фільтрувальної станції звідти вивезли персонал та 4 тонни запасів хлору. У зв’язку з продовженням бойових дій Донецька фільтрувальна станція залишилася без струму.

В Авдіївці оголосили надзвичайну ситуацію через зупинку роботи Донецької фільтрувальної станції, а пізніше стало відомо, що Донецькій фільтрувальній станції відновили електропостачання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Працюємо, попри обстріли і страх»: чому така важлива Донецька фільтрувальна станція.

Донецька фільтрувальна станція — один з небагатьох об’єктів інфраструктури, що опинився посеред лінії зіткнення. За 50 метрів від станції з одного боку стоять українські військові, з іншого — бойовики «ДНР». Через це вона постійно потрапляє під обстріли. Через зупинку фільтрувальної станції без води залишаються навколишні Ясинувата, Авдіївка та частина Донецька.

 

Поділитись: