У Нью-Йорку у «Музеї мистецтв Метрополітен» (Metropolitan Museum of Art) у ніч з 6 на 7 травня пройшов найбільший модний бал Met Gala 2019. Традиційно його «очолила» головна редакторка Vogue Анна Вінтур, а зірки з'явилися на червоній доріжці в неймовірних нарядах.

Головною темою голлівудського балу стала «Кемп: нотатки про моду». Кемп — це поняття у некласичній естетиці, яке передбачає специфічний витончений смак. Для кемпа характерні підвищена театральність, любов до штучності, перебільшення гротеску, певна вульгарність та естетизм.

Цьогоріч особливими костюмами та нарядами відзначились актор Езра Міллер, який прийшов з незвичним макіяжем, актор Майкл Урі, співачка Кеті Перрі, актор та співак Джаред Лето, сспівачка Леді Гага, а також представниці сімейства Кардашьян.

Фото:

JUSTIN LANE / EPA

Однією з перших на бал Інституту костюма прибула Леді Гага. Зірка не просто пройшла по червоній доріжці, а продемонструвала справжній перформанс.

Цікавим було те, що костюм Гаги трансформувався кілька разів: вона прийшла у яскравій рожевій сукні з довжелезним подолом, потім ця сукня перетворилась у чорну сукню, до якої пасувала чорна парасолька. Згодом змінилось і це вбрання: під чорною сукнею була довга рожева вечірня сукня, яку Гага зняла і постала перед глядачами у чорному бюстгальтері і коротких шортах.

Співачка та акторка шокувала усіх вбранням-трансформером
Фото:

JUSTIN LANE / EPA

Фото:

JUSTIN LANE / EPA

Крім того, один з найбільш дивних костюмів одягла Кеті Перрі — вона постала перед публікою в образі люстри.

Кетті Пері прийшла у велетенській люстрі
Фото:

JUSTIN LANE / EPA

Актор Джаред Лето прибув на бал в червоній сукні від Gucci, прикрашеній масою каменів: у руках актор тримав муляж власної голови.

Джарет Лето приніс свою голову (виготовлену із воску) і хизувався нею
Фото:

JUSTIN LANE / EPA

Езра Міллер дивився на гостей крізь 7 очей
Фото:

JUSTIN LANE / EPA

Бал «Інституту костюма» щорічно відбувається у нью-йоркському «Музеї мистецтва Метрополітен», він вважається однією з найважливіших подій у світі моди.

Бал був заснований публіцистом Елеонор Ламберт, подія вперше відбулася 1948 року з метою збору коштів для індустрії від вищого суспільства Нью-Йорка.

Поділитись: