Обсяги металургійного виробництва в Україні у січні 2020 року зросли на 30% порівняно з жовтнем 2019 року, коли обсяги виробництва критично впали.

Як повідомляють у Міністерстві економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства, зростання металургії забезпечила виробництво чавуну, сталі та прокату.

«Серед тенденцій, на яких було акцентовано увагу, слід відмітити відновлення у січні металургії: порівняно із мінімумом у жовтні обсяги виробництва чавуну, сталі, прокату зросли приблизно на 30%», — повідомили у Мінекономіки за підсумками звіту комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку.

В уряді зазначають, що для більшого розвитку металургії необхідно наростити інвестиції у цю сферу, адже велика зношеність виробництва не дозволяє українським виробникам конкурувати на світових ринках.

Також в уряді запропонували виділити 20 мільярдів гривень на програми підтримки промисловості.

Зазначимо, що українські металурги у 2019 році повідомили про рекордне падіння обсягів виробництва. Серед причин там називають низькі світові ціни на їхні товари, низький курс валют та проблеми з логістикою.

Поділитись: