Київський метрополітен запропонував засновнику SpaceX та Tesla Ілону Маску розмістити своє авто на найглибшій станції «Арсенальна».

Київський метрополітен жартома запропонував засновнику SpaceX та Tesla Ілону Маску розмістити своє авто на найглибшій станції «Арсенальна».

Про це прес-служба метро написала у Twitter.

«Дорогий Ілоне! Ваша Tesla на найбільшій у світі висоті. Це неймовірно! Ми пропонуємо розмістити одну на нашій станції «Арсенальна», яка є найглибшою станцією метро у світі», — йдеться у повідомленні.

Київська станція метро «Арсенальна» має глибину в 105,5 метрів.

Нагадаємо, 6 лютого зі стартового майданчику космічного центру Кеннеді у Флориді вперше запустили ракету-носій Falcon Heavy.

Falcon Heavy — найпотужніша у світі діюча ракета-носій. Вона зможе виводити на низьку навколоземну орбіту 63,8 тонн корисного навантаження. 

Також Falcon Heavy — це перша ракета, яка здатна доставити людей на Місяць і Марс.

Вантажем під час запуску Falcon Heavy став особистий електромобіль Ілона Маска Tesla Roadster, де на повторі грає пісня Девіда Боуї Life On Mars? Всередині перебуває манекен, одягнений у скафандр.

Ілон Маск показав останнє фото свого авто у космосі.

 

A post shared by Elon Musk (@elonmusk) on

SpaceX планує використовувати Falcon Heavy і космічний корабель Dragon для приватних подорожей людей навколо місячної орбіти вже наприкінці 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Авіалінії Антонова» брали участь у запуску Falcon Heavy — посольство

 

Поділитись: