Світ / США

Метью Макконахі визнали найбільш переоціненим актором Голлівуда — Forbes

Forbes
Світ/США/Метью Макконахі визнали найбільш переоціненим актором Голлівуда — Forbes
Зберегти
Вигляд
Журнал Forbes опублікував щорічний рейтинг найбільш ефективних та найбільш переоцінених голлівудських акторів.

Антирейтинг очолив Метью Макконахі, який на кожен долар свого гонорару приносив творцям фільму 1,1 долара зборів. Тобто з кожного витраченого на актора долара кінокомпанія отримала лише 10 центів прибутку.

Зазначимо, що за останні 5 років Макконахі зіграв у таких відомих стрічках, як: «Далласький клуб покупців», «Вовк з Уолл-стріт», «Інтерстеллар» та «Справжній детектив».

У трійці найбільш переоцінених акторів також Крістіан Бейл (1,5 долара прибутку на кожен долар гонорару) та Метт Деймон (3,7 долара)

Водночас найбільш ефективним визнали Джеремі Реннера, який зіграв у «Месниках». Він приніс прибуток в розмірі 82,7 долара на кожен долар гонорару. Також серед успішних акторів — зірка «Месників» Марк Руффало та ізраїльська акторка Галь Гадот, яка зіграла у «Диво-жінці».

У рейтингу оцінювалися останні три фільмі, в яких грали кожен з акторів. Враховувалися лише ті стрічки, які були випущені до червня 2018 року.

У Forbes зазначили, що найбільш ефективними стають стрічки про супергероїв.

У 2017 році найбільш переоціненим актором визнали Марка Волберга.

У 2018 році ірландський рок-гурт U2 очолив рейтинг найбільш високооплачуваних музикантів за версією Forbes. 

Також Forbes опублікував щорічний рейтинг найбільш високооплачуваних відеоблогерів у YouTube. Перше місце у рейтингу посів семирічний американець Райан

Більше про:
# Forbes
Пов`язані новини